ALTINAY SÜRÜCÜ KURSU

               Kurumumuz 14 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hizmetinize açılmıştır.O tarihten bu yana devamlı kendini geliştiren ve yenileyen bir yapıya sahiptir.Bu sektörde her zaman rakiplerinin saygısını kazanmış , dürüstlük ilkesine önem veren ayrıca sizlere kalite konusunda söz veren kurumumuz , kursiyerlerin iyi bir eğitim alacağının garantisini vermektedir.

              Altınay Sürücü Kursu , eğitim alanında kendini kanıtlamış , tecrübeli eğitim görevlileriyle yeni çağa uygun şekilde dersler vermektedir.Bu sektörde ilçemizin bir nevi akıl hocalığını yapmış , kimi zaman yol göstericisi olmuş , aynı zamanda da yol arkadaşı olmuştur.

            Yenilenen eğitim sistemi ve müfredata göre en iyi eğitim modelleri geliştirerek öğrencilerimizin sınavlardaki başarı yüzdesini ve performansını arttırmaktayız.Burası bir eğitim yuvası olmakla beraber aile ortamanın yaşandığı , yeni dostlukların kurulduğu nacizane bir eğitim ortamıdır.

           Gün geçtikçe gelişen ilçemizde bulunduğumuz sektörde her türlü yeniliklerde her zaman başta gelen kurumumuz , projeksiyonlu sınıflar , son model eğitim araçları , similasyonla araba kullanma ve  seçkin öğrencilerimiz gibi artılarımız ile sizlere kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

         Bizden ehliyet alan kursiyerlerimiz , zaten kalitemizi bilmektedir.Biz eğitim hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek en iyi eğitimi vermeye gayret ediyoruz.Bu çabamıza karşılık geri aldığımız bildirimler bizleri işimizi daha çok severek yapmamıza vesile olmaktadır.Tüm kursiyerlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Karar sizden , Ehliyet Bizden ! 

YETKİLİ KİŞİLER

Kurucu : Ünal YAKUT

Müdür : Metin TAŞÇI

Üst Düzey Yetkililer : Sefer YAKUT ∞ Enes YAKUT